O NAS

Firma IDMAR została założona ponad 30 lat temu w Mosinie k/Poznania, rozpoczynając swoją działalność od kilkuosobowej produkcji armatury instalacyjnej. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, produkcja firmy IDMAR szybko została poszerzona m.in. o armaturę przemysłową oraz grzejniki stalowe i aluminiowe.

Dziś Grupa IDMAR (Zakład Produkcyjno-Usługowy IDMAR, Fabryka Armatury IDMAR oraz Termo-Tech Stąporków), to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży techniki grzewczej w Polsce, zatrudniająca ponad 400 osób, która dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oferuje swoim Klientom bogaty wybór asortymentu, tj. m. in:

  • - Grzejniki stalowe panelowe, aluminiowe i łazienkowe
  • - Armaturę przemysłową do wody i gazu
  • - Armaturę instalacyjną do wody i gazu
  • - System PEX i PPR
  • - System ogrodzeń metalowych
  • - Przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz studzienki wodomierzowe
  • - Kotły stalowe na paliwo stałe

Do głównych atutów firmy IDMAR należą m.in.: doświadczony zespół specjalistów i profesjonalistów, nowoczesne linie produkcyjne, własny dział R&D (badań i rozwoju) oraz dział jakości, jak również Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001, przyznany jako jeden z pierwszych certyfikatów w Polsce producentowi armatury instalacyjnej. Ponadto wszystkie wyroby posiadają właściwe certyfikaty i atesty wydane w Polsce m. in. przez Instytut Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, Centralny Ośrodek Badawczo Rozwojowy Techniki Instalacyjnej INSTAL, Państwowy Zakład Higieny,Instytut Techniki Sanitarnej i Grzewczej jak również certyfikaty zagraniczne. Szczególna dbałość o jakość i trwałość produktów zapewniła firmie IDMAR osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży, w której aktualnie jest jednym z liderów na rynku armatury instalacyjnej, przemysłowej oraz grzejników stalowych oraz aluminiowych. Dzięki temu IDMAR od lat notuje wysoki wzrost sprzedaży zarówno w kraju jak i za granicą. Produkty IDMAR są już dziś eksportowane do ponad 20 krajów na całym świecie. Zapraszamy do współpracy!

Instrukcja kurki kulowe do wody,

Instrukcja kurki kulowe do gaz

Copyright © 2009 - 2014 Idmar - Wszelkie prawa zastrzeżone.

IDMAR Centrala: ul.Główna 9a, 62-050 Mosina

tel. +48 61 813 63 44, fax: +48 61 819 19 66, email:handel@idmar.eu, www.idmar.eu